top of page

Group

Public·15 members

Android Oyun Club'ta Futbol Tutkunları için Vive le Football APK


Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş. tarafından bu yıl 2.si düzenlenen ve 4-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da yerli ve yabancı oyun şirketlerini bir araya getiren, Türkiye'nin tek oyun fuarı olan GameX 2012'de Tamindir olarak bizler de yerimizi aldık.


Vive le Football, bir spor oyun uygulamasıdır. NetEase. Adından da anlaşılacağı gibi, bu size profesyonel bir lig için oynarken profesyonel bir futbol takımına liderlik etme şansı veren bir oyundur. Uygulamayı indirmek ve oynamak ücretsizdir ve gerçek hayattaki oyuncuları ve futbol kulüplerini içerir.
vive le football apk indir android oyun club


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftinurli.com%2F2unX2Q&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2oNZXtccnKx90FXfffIWgEBu oyunun kalitesi nedeniyle, kabul edilebilir bir performansta kullanmak için iyi bir cihaza sahip olmanız şiddetle tavsiye edilir. Vive Le Football yapımını oynarken iyi bir internet bağlantısına ihtiyaç yoktur bu yüzden bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu, oyunun beta sürümüdür, bu nedenle oyunda bazı teknik aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu güzel ve gelişmiş oyuna bir göz atmak için oyunu hemen indirmelisiniz.


Sitemiz olan Apkindir.Club web adresinde apk oyun indir ve apk uygulama indir kategorilerinden istediğiniz tüm uygulamalara bedava sahip olabilirsiniz. Her türlü ücretli veya ücretsiz olarak paylaşılan oyun ve android uygulamaların hileli ve modlu versiyonlarıda sizlerle buluşacak. Hileli apk ve full apk kategorilerinden paylaşılan tüm oyunlar son derece güvenli bir şeklide sunulmaktadır.


NetEase Games bildiğiniz gibi yeni nesil android oyunları sunmaya başlayan bir oyun şirketi. Grafiksel anlamda oldukça kaliteli işler başaran bu firma; geçtiğimiz ay, bir android futbol oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdular. Vive Le Football 2022 APK adıyla duyurulan oyunun ilk testleri, 6 bin kişilik sınırla Avustralya ve Tayland bölgesinde gerçekleşti. 3 Şubat 2021 tarihinde sonlanan testlerden sonra oyunun sunucularına erişim kapatıldı. Oyunun resmi çıkış tarihi henüz kesinleşmese de, son aldığım duyumlara göre oyundaki bazı eksikliklerin giderilmesi ve testlerden sonra aldıkları geri bildirimler üzerine çalıştıklarını söyleyebilirim.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page